Bergama Evden Eve NAkliyat

Bergama esen nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti kalitesinden taviz vermeden ekonomik, asansörlü, ambalajlı, evden eve nakliyat yapan fimamız.

KURUMSAL ÇALIŞMALARIMIZ

Hafta’nın her perşembe günü izmir’e gidiş ve dönüşlerimiz başlamıştır.

Kurumsal olarak çalışmaktayız bergama’da hizmet veren titizlikle eşyalarınızı ambalajlayarak evinizden çıkarıp yeni evinize titizlikle yerleştiriyoruz. Esen nakliyat kurumsal olarak uzun yıllardır bergama’da ve çevresinde hizmet vermektedir, kurumsal olarak: fabrika, ofis taşımacılığı, evden eve, şehirden şehire yani ilden il’e ev taşıma failiyetlerini veren Esen nakliyat deneyimli elemanlarımızla dikkatlı ve hizlı bir taşıma gerçekleştiren esen nakliyat eşyalarınıza kendi eşyası gibi önem vererek taşımasına başlıyor. Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı kendi eşyalarımızmış gibi önem vererek, evinizden alıp yeni evinize taşımasını sağlıyoruz. Bizimle çalışın karlı çıkın.

TARAFIMIZDAN YAPILACAKLAR

esen nakliyat tarafından demonte ve monte edilecek mobilyalarınız; tv ünitesi, yatak bazaları, koltuktakımı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kardırop, vestiyer, yemek masası; esen nakliyat tarafından paketlenecek mobilyalarınız; koltuk takımı, yemek masası ve sandalyeler, yatak bazaları ve yatak, komidinler, şifonyerler, bilgiseyar masası, konsol, vestiyer, gümüşlük, beyaz eşyalar ve bunlara benzeyen mobilyalarınızn paketlenmesini yapmaktayız. (isteğinize bağlı) tabak tencere, giysilerinizin paketlenmesini yapmaktayız.

MÜŞTERİ MEMNÜNİYETİ

Esen nakliyat kalitesinden ödül vermeden müşteri memnüniyetini üst planda tutarak, müşterilerimize en iyi en kaliteli malzememizle kaliteli taşımacılık yapmaktayız. biz müşterilerimizin isteği doğrultusunda işimize başlıyoruz ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda işimizi bitiriyoruz. yıllardır bergama’da kaliteli hizmet sunan esen nakliyat siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini ekonomik fiyat, kaliteli hizmet, ambalajlı ve asansörlü olarak verdiği hizmeti 7 gün 24 saat garantili vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, şeffaflık, kaliteli ve profesyonel taşımacılık yapan firmamız eşyalarınızı ambalajlı ve manangözlü evden eve nakliayat, garantili ve asansörlü ofis & biro taşımacılığı yapan firmamız hep yanınızda.