NEVŞEHİR ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE

Evden eve nakliyat hizmetini nevşehirden alıp alıp TÜRKİYENİZ 81 İL’ine taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınızi 81 İL’den alıp nevşehire ve ilçelerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı ekonomik fiyatlı, ambalajlı, manangözlü, asansörlü ve yol sigortalı taşımacılık hizmet yapmaktayız. Biz eşyalarınıza verdiğimiz önem çok büyük ve çok önemlidir. Bizimle çalıştığınız tadirde ekonomik fiyat kaliteli hizmet ve sorunsuz taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Biz değerli müterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızmışgibi kaliteli malzememizle sarıp taşımaktayız. Bizimle taşının taşınmanın keyfini çıkarın.

TARAFIMIZDAN YAPILACAKLAR

 

Tarafımızdan demonte ve monte edilecekler; tv ünitesi, kardırop, vestiyer, koltuk takımı, yemek masası, yatak bazaları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı.

Tarafımızdan paketlenecekler; tv masası, koltuk takımı, konsol, gümüşlük, yatak ve yatak bazaları, yemek masası ve sandalyeler, komidinler, vestiyer, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı bunlara benzeyen mobilyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız.

 

VİZYONUMUZ

 

Müşteri memnüniyetini ön planda tutmak
Ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak
Ambalajlı manangözlü nakliyat
Yol sigortalı taşımacılık
Asansörlü sistem