İzmir Evden Eve Nakliyat

2010 ILINDAN BU YANA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SİGORTALI, AMBALAJLI, ASANSÖRLÜ, MANANGÖZLÜ VE GARANTİLİ ŞEHİRLER ARASI VE ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ SUNMAKTAYIZ

KURUMSAL TAŞIMACILIK

 

Evden eve nakliyat firmamız izmir’de yıllardan beri verdiği hizmetler şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat‘ın yanı sıra ofis taşımacılğı ile siz müşterilerimizin memnüniyetini üst planda tutarak ekonomik fiyat, kaliteli hizmeti asansörlü, sigortalı, ambalajlı evden eve taşıma yapan, deneyimli elemanlarımızla siz müşterilerimize bir telefon kadar yakındır. Biz evden eve nakliyat olarak geçmişimizle övünup geleceğimize odaklanıp müşteri memnuniyetini kendine ilke saymışız. bizimle taşının, taşınmanın keyfini çıkarın,

değerli müşterilerimiz eşyalarınızı geniş kapsamlı servis anlayışımızla evden eve nakliye’yi şehir içi, şehirler arası taşımacılık işinizi 7 gün 24 saat garantili yapmaktayız, eşyalarınıza verdiğimiz önem gözle görülecek kadar çok ve gözle görülecek kadar büyüktür.

TARAFIMIZDAN YAPILACAKLAR

 

tarafından demonte ve monte edilecek mobilyalarınız; tv ünitesi, yemek masası, kardırop, koltuk takımı, yatak bazaları, bilgiseyar masası,vestiyer, beyaz eşyalarınız ve bu tarz eşyalarınızın sökup ve yeni evinizde kuruyoruz;

tarafından paketlenecek mobilyalarınız; tv masası, koltuk takımı, yemek masası ve sandalyeler, yatak ve yatak bazaları, şifonyer, komidinler, bilgiseyar masası, beyaz eşyalar ve bunlara benzeyen mobilyalarınızın ambalajlayarak taşıma yapıyoruz.

MÜŞTERİ NEMNÜNİYETİ

 

Biz geçmişimizle övünüp geleceğimize odaklanıp müşterilerimize her zaman kaliteli, ekonomik, ambalajlı, asansörlü, hizmet sunan ve müşterilerimizin eşyalarına değer ve önem veren tek firma olarak çalışan, müşteri menuniyetini hep öne çıkaran müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalışan ve zaman çizelgesi üstunde bir perfonmasla hızlı dikkatli seri ve garantili çalışan bediroğlu nakliyat hep bir adım öndedir.

biz yıllardır izmirde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veren ve TÜRKİYE’nin 81 il’ine şehirler arası evden eve taşımacılık yapan ve taşıma işinizi parça eşya veya tam eşya ofis gibi eşyalarınızı taşıyan evden eve, şehir içi ve şehirler arası ev taşımanızı sigortalı ve garantili taşımaktayız.

VİZYONUMUZ

yeni müşteri önerisi, şafaf çalışma, kaliteli ve profesyonel taşımacılik, ambalajlı ve manangözlü ev, ofis, biro taşıma, garantili ve asansörlü evden eve nakliyat, müşteri memnuniyeti.