Ayvalık Evden Eve Nakliyat

2010 YILINDAN BU YANA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Güzel Türkiye’mizim ayvalık şehirinde hizmet veren evden eve nakliyat olarak sigortalı, ambalajlı, asansörlü ve ekonomik fiyatlı evden eve nakliye hizmetini veren esen nakliyat, ayvalık ve çevre ilçelere şehir içi evden eve taşımacılık hizmetini verirken, bunun yanısıra şehirler arası evden eve nakliyat’a güzel TÜRKİYE’mizin 81 il’ine şehirler arası evden eve nakliyat yapmaktadır. Son model araçlarımızla ve eğitimli personelimizle siz müşterime en iyi ve kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız. Bizimle çalışın kaliteli hizmetin keyfini çıkarın bediroğlu nakliyat Kurumsal firma olarak kaliteli hizmet ekonomik fiyat sigortalı taşımacılık uygun ambalaj ve asansörlü taşıma hizmeti sunan evden eve nakliyat firmamız geçmişimizden bu güne yaptığı tecrübelerle siz müşterilerimize ayvalık’ta evden eve nakliyat, şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz.

TARAFIMIZDAN YAPILACAKLAR

Firmamız tarafından demonte ve monte yapacak mobilyalar; tv ünitesi, kardırop, koltuk takımı, yemek masası ve yatak bazaları; firmamız tarafından ambalajlanacak mobilyalarınız; tv masası, koltuk takımı, konsol, gümüşlük, vitrim, şifonyer, yemek masası, bilgiseyar masası, yatak ve yatak bazaları, beyaz eşyalar ve bunlara benzeyen mobilyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız. (İsteğinize bağlı) tabak tencere ve giysilerinizi paketleme işlemini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti

Evden eve nakliyat aynı sektörde benzer standartlarda hizmet veren diğer nakliyat firmalarına nazaran uygun fiyat politikasıyla ilgi odağı olmuştur. Yılladır ayvalık kaliteli hizmet ekonomik fiyat asansörlü taşımacılık yapan esen nakliyat müşterilerimizin isteği doğrultusunda işine başlayıp müşterlerimizin isteği doğrultusunda işini kaliteli bir şekilde tamamlamaktadır. biz önce müşteri memnüniyetini kendine ilke sayarak çalışan firmamız siz müşterilerime guler yüz hoş sunumuyla ekonomik kaliteli hizmeti 7 gün 24 saat siz müşterilerimize kaliteli hizmet sumaktayız. Bizi tercih edin kaliteli taşınmanın keyfini çıkarın. Siz müşterilerimize bir telefon kadar siz değerli musterilerimize yakın.

VİZYONUMUZ

muşteri mennuniyeti, yeni muşteri önerisi, kaliteli ve profesyonel taşımacılık, ambalajli ve manangözlü evden eve nakliyat, garantili ve asansörlü ofis ve ev taşımacılığı yapan firmamız bir telefon kadar size yakın.