Aliaga Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz

aliağa da hizmet veren esen nakliyat geçmişimizden bu güne yaptığımız taşımalarla siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunan esen nakliyat olarak aliağa’da evden eve, ofis taşımacılığı, ve parsel taşımacılığı yapan firmamızın şehirler arası ve şehir içi nakliyat’ı asansörlü ve ambalajlı taşımacılık yapan kaliteli deneyimli elemanlarımızla siz müşterilerimizin memnüniyetini üst planda tutarak hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilermiz eşyalarınızı önce havalı laylon pıtpıtlı ambalajımızla paketliyoruz sonra taşımaya başlıyoruz. Eşyalarınıza verdiğimiz önem gözle görülecek kadar çok ve gözle görülecek büyüktür.

Esen Nakliyat’ın Yapacakları

Esen nakliyat demonte ve monte edecek mobilyalarınız; tv ünitesi, koltuk takımı, kardırop, vestiyer, yatak bazaları, yemek masası, beyaz eşyalar ve bu tarz mobilyalarınız: esen nakliyat tarafından ambalajlanacak mobilyalarınız; tv masası, koltuk takımı, yemek masası ve sandalye, komidinler, şifonyer, vestiyer, konsol, gümüşlük, yatak ve yatak bazaları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve bunlara benzeyen mobilyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız.

Kalite

Kalite bizde, taşımacılık bizde, bizse izmir aliağa’dayız esen nakliyat müşterilerimize herzaman kaliteli, asansörlü, ambalajlı hizmet sunmaktadır. Müşteri memnüniyetini kendine ilke sayan esen nakliyat eşyalarınıza değer ve önem veren tek firmadır.