Aliaga Evden Eve Nakliyat

kalitenin tek adresi

Hizmetlerimiz

aliağa da hizmet veren firmmız geçmişimizden bu güne yaptığımız taşımalarla siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunan evden eve nakliyat olarak aliağa’da evden eve, ofis taşımacılığı, ve parsel taşımacılığı yapan firmamızın şehirler arası ve şehir içi nakliyat’ı asansörlü ve ambalajlı taşımacılık yapan kaliteli deneyimli elemanlarımızla siz müşterilerimizin memnüniyetini üst planda tutarak hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilermiz eşyalarınızı önce havalı laylon pıtpıtlı ambalajımızla paketliyoruz sonra taşımaya başlıyoruz. Eşyalarınıza verdiğimiz önem gözle görülecek kadar çok ve gözle görülecek büyüktür.

ambalaj fotorafları

Firmamız Yapacakları

Tarafımızdan demonte ve monte edecek mobilyalarınız; tv ünitesi, koltuk takımı, kardırop, vestiyer, yatak bazaları, yemek masası, beyaz eşyalar ve bu tarz mobilyalarınız: firmmız tarafından ambalajlanacak mobilyalarınız; tv masası, koltuk takımı, yemek masası ve sandalye, komidinler, şifonyer, vestiyer, konsol, gümüşlük, yatak ve yatak bazaları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve bunlara benzeyen mobilyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti

Firmamız kaliteli evden eve nakliyat yapan diğer firmalara nazaran uygun fiyat politikasıyla ilgi odağı olmuştur. Müşteri memnüniyetini kendine ilke sayan ve müşterilerimizin doğrultusunda kaliteli hizmet sunan esen nakliyat. Evden eve nakliyat işinizi 7 gün 24 saat garantili hizmet sunmaktayız. Yıllardır müşterlerimizin isteği doğrultusunda kaliteli hizmet sunan firmamız, garantili ve profesyonel bir iş takip sistemi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz müşterilerimize en in iyi hizmeti sumak için yanınızdayız.

VİZYONUMUZ

muşteri memnuniyeti, yeni müşteri önerisi, kaliteli ve profesyonel nakliyat, garantili ve asansörlü ofis & biro taşımacılığı, ambalajlı ve manangözlü evden eve nakliyat işinizi yapan firmamız siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın.