Bergama Evden Eve Nakliyat

KURUMSAL FİRMA

Bergama esen nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti kalitesinden taviz vermeden ekonomik asansörlü ambalajlı evden eve nakliyat

Kurumsal olarak çalışmaktayız bergama’da hizmet veren titizlikle eşyalarınızı ambalajlayarak evinizden çıkarıp yeni evinize titizlikle yerleştiriyoruz. Esen nakliyat kurumsal olarak uzun yıllardır bergama’da ve çevresinde hizmet vermektedir, kurumsal olarak: fabrika, ofis taşımacılığı, evden eve, şehirden şehire yani ilden il’e ev taşıma failiyetlerini veren Esen nakliyat deneyimli elemanlarımızla dikkatlı ve hizlı bir taşıma gerçekleştiren esen nakliyat eşyalarınıza kendi eşyası gibi önem vererek taşımasına başlıyor. Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı kendi eşyalarımızmış gibi önem vererek, evinizden alıp yeni evinize taşımasını sağlıyoruz. Bizimle çalışın karlı çıkın.

esen nakliyatın yapacakları

esen nakliyat tarafından demonte ve monte edilecek mobilyalarınız; tv ünitesi, yatak bazaları, koltuktakımı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kardırop, vestiyer, yemek masası; esen nakliyat tarafından paketlenecek mobilyalarınız; koltuk takımı, yemek masası ve sandalyeler, yatak bazaları ve yatak, komidinler, şifonyerler, bilgiseyar masası, konsol, vestiyer, gümüşlük, beyaz eşyalar ve bunlara benzeyen mobilyalarınızn paketlenmesini yapmaktayız. (isteğinize bağlı) tabak tencere, giysilerinizin paketlenmesini yapmaktayız.

Kalite

Kalitede biz, nakliyat’a biz, bergamada biz, her zaman sizinle çalışmaktan onur verir bize müşteri memnuniyeti kendine ilke sayan esen nakliyat eşyalarınıza değer ve önem veren tek firma.